Pro koho workshop je?

Tento workshop je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé umělce, kteří mají zájem o rozšíření své tvorby o novou techniku. Budu Vás vést krok za krokem, od prvního seznámení se s barvami a plátnem až do úplného dokončení Vašeho abstraktního obrazu.

Nebojte se :-)

Pokud máte strach, že nejste dost kreativní, nemusíte se bát. Naučíte se pár jednoduchých triků a nápady na Vaše obrazy se vám začnou samy vytvářet v hlavě. Stačí se jen uvolnit, naplnit své srdce radostí a pustit se do práce :-) Velmi brzy se pak naučíte své představy plně zhmotnit na plátně.

Vyberte si, která možnost je pro vás nejzajímavější.

Individuální workshop

Místo: Můj ateliér – Praha 5

Součástí workshopu je individuální odborné lektorování a tvorba obrazu. Potřebné pomůcky a občerstvení jsou v ceně kurzu. (bíle plátno 50×50 cm, a čtyři akrylové nebo olejové barvy v celkové hodnotě 1.000 Kč),

Jde o kreativní zážitek s osobním přístupem jen pro Vás.

Cena za osobu:
6 500,- Kč
2 900,- Kč
Čas:
4 hodiny 

Kurz je určen jen pro jednotlivce.

Skupinový workshop

Místo: Můj ateliér – Praha 5

Součástí workshopu je skupinové odborné lektorování a tvorba obrazu.

Potřebné pomůcky (plátno, barvy) nejsou součástí ceny workshopu. Můžete využít vlastní pomůcky nebo je dokoupíte po domluvě přímo v ateliéru (bíle plátno 50×50 cm, čtyři akrylové nebo olejové barvy v celkové hodnotě 1.000 Kč).

Cena za osobu:
5 000,- Kč
1 900,- Kč

Čas:
4 hodiny

Kurz je určen jen pro dvě až tři osoby.

Online workshop

Místo: ZOOM

Součástí workshopu je odborné lektorování a tvorba obrazu.

Potřebné pomůcky (plátno, barvy) nejsou součástí ceny workhopu a je potřeba si je individuálně zajistit. Ráda vám poradím se všemi detaily.

Cena za osobu:
3 000,- Kč
1 600,- Kč

Čas:
4 hodiny

Kurz je určen jen pro maximálně 4 osoby.

Vyberte si techniku malování.

Akrylový abstraktní obraz s 3D strukturou

4 hodiny

Workshop bude rozdělený do 2 částí.

  • 2h tvorba 3D struktury a
  • 2h dokončení obrazu (po vyschnutí 3D struktury) v jiný den.

Abstraktní obraz s olejovými barvami

4 hodiny

Workshop bude rozdělený do 2 částí.

  • 2h tvorba 3D struktury a
  • 2h dokončení obrazu (po vyschnutí 3D struktury) v jiný den.

Akrylový obraz nalévací technikou: Acrylic Pouring

4 hodiny

Workshop bude rozdělený do 2 částí.

  • 2h nalévání barev na plátno a
  • 2h dokončení detailu (po vyschnutí barev) v jiný den.

Na začátku workshopu se domluvíme na průběhu kurzu tak, abychom se plně věnovali oblastem, o které máte zájem a využili maximálně Vaše současné zkušenosti. Každý krok si ihned sami vyzkoušíte, protože věřím, že to je ten nejlepší začátek, jak v sobě probudit umělce. Nebudeme se tedy ničím zdržovat a rovnou se pustíme do malování Vašeho obrazu :-)

U techniky s akrylovými barvami si ukážeme tvorbu struktur, neboli jak pokládat jednotlivé vrstvy, abychom dosáhli očekávaný 3D efekt.

U techniky s olejovými barvami se naučíme vytvářet jednotlivé abstraktní obrazce, po jejichž spojení vytvoříme neopakovatelné originální dílo.

Kromě jiného Vám také vysvětlím postup ošetření plátna obrazu, čištění nástrojů a jak malbu zafixovat, aby Vám vydržela krásná i po mnoha dalších letech.

Dále prakticky vyzkoušíme všechny nástroje určené pro abstraktní malbu: štětce, špachtle, pomůcky pro vytváření 3D efektů a jak se o ně následně starat.

Prozradím Vám, kde čerpám inspiraci a jak si tvořím své obrazy v mých představách.

Předtím, než začneme malovat Váš obraz, si ukážeme, jak správně zvolit podkladovou barvu, které barvy k sobě ladí, a jak kombinovat různé velikosti špachtlí s jinými pomůckami tak, aby konečný výsledek měl správnou kompozici prvků a vyzařoval pocit, který jsme do obrazu vložili.

Můj ateliér je umístěn v rodinném domě na Praze 5 v klidném prostředí a věřím, že si spolu vytvoříme příjemnou atmosféru. V průběhu kurzu je také možné poslouchat hudbu, dát si malé občerstvení či strávit přestávku na zahradě…

Ráda Vám dále poradím, pokud se rozhodnete založit vlastní podnikání v oblasti umění, a poskytnu i pár užitečných rad ohledně marketingu.

Termín workshopu se domlouvá individuálně. Workshop je možné vést v pracovní den nebo o víkendu, vždy od 10:00 (kvůli dostatečnému dennímu světlu).

Živím se jako profesionální fotografka a umělecká malířka a ráda se podělím o své zkušenosti. Jsem veselá a energická slečna, můžeme si padnout do oka, sdílet naše pozdější umělecké počiny a v naší spolupráci pokračovat. Malování obrazů je má vášeň, ráda Vás touto mou energií nakazím a bude mi velkým potěšením, pokud Vám Vaše tvorba bude přinášet stejně radostné pocity, jaké mám při tvorbě já.

Moje Motto:

Každý je tvůrcem svého života, buď odvážný a zaplň ho svými barvami :-)

Moc se na Vás těším,

Katka

Nezávazná poptávka.

Pokud vás workshop zaujal, prosím o vyplnění tohoto formuáře.


    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.